Piegādes un preču atgriešanas noteikumi

Paldies, ka iepērkaties Otilie Home interneta veikalā!

Bezmaksas piegāde, iepērkoties virs 50 EUR.

NB! Mēbeļu pasūtījumiem piegāde bez maksas tikai līdz mūsu noliktavai t/c "Spice Home", Jaunmoku ielā 13, Rīgā. Par piegādes iespējām līdz Jūsu dzīvesvietai lūdzam sarunāt atsevišķi, zvanot pa tālruni  +371 29372934

Preču piegādes iespējas:

  • Omniva pakomāts (3.00 EUR)
  • DPD Pickup punkti (3.00 EUR)
  • Kurjers (10.00 EUR)
  • Izņemšana "Otilie Home" veikalā t/c "Spice Home", Jaunmoku iela 13, Rīga (bezmaksas)

OMNIVA

Piegāde uz tuvāko Omniva pakomātu pēc Jūsu izvēles. Pasūtījumu izsūtīšanai sagatavosim 1-3 darba dienu laikā. Omniva pakomātu noslogotības dēļ lūdzam ņemt vērā, ka piegāde var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Izvēlēties Omniva pakomātu Jūs varat apmaksas solī, veicot pirkumu.

DPD Pickup punkti 

Piegāde uz tuvāko DPD Pickup punktu pēc Jūsu izvēles. Pasūtījumu izsūtīšanai sagatavosim 1-3 darba dienu laikā. DPD pakomātu noslogotības dēļ lūdzam ņemt vērā, ka piegāde var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti. Izvēlēties DPD paku skapi vai paku bodi Jūs varat apmaksas solī, veicot pirkumu.

Kurjers

Piegāde ar kurjeru līdz Jūsu mājas ārdurvīm. Pasūtījumu izsūtīšanai sagatavosim 1-3 darba dienu laikā. Precīzs piegādes laiks iepriekš nav zināms. Izvēlēties opciju Kurjera piegāde Jūs varat apmaksas brīdī, veicot pirkumu. 

Izņemšana "Otilie Home" veikalā

Pasūtījumu saņemšanai sagatavosim 1-3 darba dienu laikā. Jūs varat bez maksas izņemt savu pasūtījumu mūsu veikalā "Otilie Home", kas atrodas t/c "Spice Home" 1.stāvā, Jaunmoku ielā 13, Rīga. Lūdzam sagaidīt no mums ziņu e-pastā, ka sūtījums ir gatavs izņemšanai.

Zvaniet un nāciet pēc sūtījuma

Jūs varat veikt preču pasūtījumu arī zvanot pa tālruni +371 29372934 darba dienās 10.00-18.00 un saņemot preci stundas laikā mūsu veikalā "Otilie Home" t/c "Spice Home" 1.stāvā, Rīgā, Jaunmoku ielā 13 (veikala darba laikā 10.00-18.00 Pirmdiena-Piektdiena). Izvēlieties preces, kuras vēlaties pasūtīt, piezvaniet uz norādīto tālruņa numuru un nosauciet preces kodu (ja pieejams), nosaukumu, skaitu, savu kontaktinformāciju. Mēs izstāstīsim Jums par preču pieejamību, apmaksas un piegādes kārtību.

Preču atgriešana

Ja vēlaties pasūtīto preci atgriezt, to var izdarīt 14 dienu laikā no pasūtījumu piegādes dienas. Pasūtīto preci var atgriezt, ja tā nav bojāta un nav lietota. Preces varat atgriezt mūsu veikalā  "Otilie Home", t/c "Spice Home" 1.stāvā, Jaunmoku ielā 13, Rīga vai sūtot tās ar pakomāta starpniecību.

Novēlam patīkamu iepirkšanos!