Otilie Home

Mājas sajūtu un interjera dizaina salons 

Laipni lūdzam mūsu jaunajā interneta veikalā!

Romantiski un mūsdienīgi dizaina elementi: trauki un galda piederumi, glāzes, interjera aksesuāri, mājas aromāti, tekstils - aizkaru audumi, žalūzijas, galdauti, dekoratīvie spilveni, priekšauti, salvetes un citi tekstila izstrādājumi. Mūsu piedāvājumā augstas kvalitātes mēbeles, tapetes, lampas, flīzes dažādu projektu īstenošanai. Piedāvājam idejas, kas Jūsu mājās ienesīs svaigas vēsmas no Vidusjūras un Provansas. Preču sortiments no Vidusjūras un citām Eiropas valstīm.

Mājas lietas priecīgākai ikdienai un jaukai svētku svinēšanai

Mūsu internetveikalā atradīsiet unikālas lietas gan dažādu interjeru iekārtošanai, gan dāvanām saviem mīļajiem. Apskatiet mūsu piedāvājumu!

 

Iepazīsimies...

Mans vārds ir Otilie, 

Es esmu sapnis, kas redzēts un sajusts Provansas māju izgulētājās gultās, vīstoties silti pelēkajās, dūmakaini sārtajās un mākoņaini zilajās segās un palagos. Es vēroju aiz vējā plandošajiem aizkariem ainavu, kurā bezgalīgi plešas olīvdārzu dzeltenās debesis. Es esmu sapnis, kas izgaršots Toskānas zemnieku un aristokrātu šķīvjos un vīna glāzēs. Esmu sapnis, kuru appūtuši Roterdamas ostas vēji, kas, nopūšot sveces uz ģimenes galda un radot šķindoņu Venēcijas lustru kristāliņos, aizsteigušies uz Kataloniju apraudzīt vīna laukus. Es esmu sapnis, kas Flandrijā pēc vannošanās ziedlapiņu putu lietū tver pelēkzilo hortenzijas krāsas dvieli un atslīgst Birmingemas rožu rakstu puķainajā krēslā, lai baudītu reibinošo vīna garšu. Es veros kamīna liesmās un pamostos. 

Es pamostos Latvijā! Mans vārds ir Otilie!